O nas Poznaj nas bliżej

Kancelaria jako jedna z niewielu w Polsce posiada bardzo bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań upadłościowych, w tym upadłości osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej tzw. Upadłości konsumenckich.

Kancelaria wypełnia lukę na rynku firm prowadzących postępowania dotyczące upadłości konsumenckich, bowiem brakuje firm prawniczych, które potrafią w sposób strategiczny zanalizować i przeprowadzić konsumenta przez całe postępowanie. Unikatowe "know-how" pracowników kancelarii, w tym syndyków oraz praktyków prawa, pozwala w pełni odpowiedzieć na potrzeby klientów.

Przeprowadzenie procesu upadłościowego wiąże się dla upadłego z dużą traumą, często nawet z uczuciem upokorzenia i porażki życiowej, dlatego nasza współpraca z psychologiem pozwala w odpowiedni sposób podejść do trudnej sytuacji dłużnika, zrozumieć jego problemy i przygotować do „nowego życia”. Kancelaria z powodzeniem przeprowadziła blisko 300 upadłości konsumenckich na terenie całego kraju w ciągu jednego roku, co niewątpliwie wpływa na wzrost zaufania naszych klientów.

Z naszych usług korzystali konsumencki będący byłymi przedsiębiorcami, ale także rolnicy oraz inwestorzy działający w przeszłości aktywnie na rynku kapitałowym. Każdy, kto chciałby zrestrukturyzować swoje zadłużenie, a także doprowadzić do oddłużenia, otrzyma profesjonalną i kompleksową pomoc od przygotowania wniosku do zakończenia postępowania.

Kancelaria posiada także sukcesy w reprezentowaniu dłużników, upadłych ale także wierzycieli w postępowaniach egzekucyjnych i upadłościowych. Opisany poniżej przegląd najciekawszych postępowań upadłościowych w pełni ukazuje doświadczenie kancelarii oraz poziom skomplikowania prowadzonych przez nas spraw.
Poznaj nas

Doświadczenie

Ponad 500

upadłości konsumenckich zakończonych sukcesem na terenie całej Polski.

40

zakończonych postępowań bez wyznaczenia planu spłaty – zadłużenie umorzone w całości.

71 mln zł

umorzonych wierzytelności łącznie.

Partnerzy

Zespół

Kontakt
Przejdź do paska narzędzi